Hakkımızda

15 yıllık müşteri memnuniyeti odaklı iş tecrübemizi, Berk Su Arıtma kalitesiyle bütünleştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Güven, kalite, müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden çalışmayı kendine ilke edinmiş Berk su arıtma sistemleri her geçen gün büyüyerek, en düşük fiyat garantisi, satış ve satış sonrası teknik servis desteği ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir..

Hemen Arayın Adresinize Gelip Ücretsiz Ölçümlerinizi Yapalım Ve Ücretsiz Sunumunuzu Gerçekleştirip 30 Gün Ücretsiz Deneme Sürecinizi Başlatalım.

Ticari ve ev tipi arıtmalarda 50′yi aşkın çeşidi ve günlük min 120+ litre üretim kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.


İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,

  • Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen üretim tesisleri,
  • Kurum içi eğitim, özlük haklarında titizlik, “doğru işe doğru insan” ve sosyal sorumluluk bilincini de içine alan kapsamlı İK Politikaları,
  • Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,
  • Çevre dostu ürünleri,
  • Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve yetkili servisleri ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.

Ayrıca Berk Su Arıtma, etkin ve çözüm odaklı çevre politikaları, zorunluluktan öte “sorumluluk” olarak gördüğü sosyal projeler ile ülkemizin ve dünyamızın geleceğine dair bir duyarlılık oluşturmak ve bu duyarlılığı mümkün olduğunca daha geniş çevrelere yaymak konusunda da adından söz ettirmektedir.

15 yılı aşkın tecrübesiyle, su arıtma denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü markası Berk Su Arıtma; dünyanın sayılı şirketlerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Hızlı Kargo

Siparişlerinizde Hızlı Gönderim

Kolay Ödeme Seçenekleri

100% Güvenli Ödeme

7/24 Destek

Müşteri Hizmetleri